O nas

Minimalizm, funkcjonalność i wysoka jakość mogą się nawzajem uzupełniać. Poznaj Infiniti Fashion. 

Idziesz po swoje i wiesz, czego chcesz od życia? Manifestuj siebie dzięki naszej kolekcji. Produkty zostały opracowane z myślą o kobietach dojrzałych, pewnych siebie i swojej kobiecości.  

Do takich kobiet należy Justyna, założycielka marki. 3 lata gromadzenia sił i pomysłów zaowocowało brandem Infiniti Fashion. Finalny wynik to wyjątkowy projekt, który jest odzwierciedleniem jej wizji.  

Pomysł miał na celu udowodnić kobietom, że wiara w siebie, połączona z kobiecą siłą pozwalają osiągnąć to, co wydawało się niemożliwe. My kobiety, mamy w sobie wystarczająco odwagi, aby zmieniać świat, nie tylko modowy! 

Dlaczego powinnaś wybrać nasz brand? Sprawdź produkty, które łączy trwałość, komfort noszenia i estetyka. Tworzymy ze szlachetnych tkanin z Hiszpanii, Włoch i Portugali. Wspierając rodzime marki, szyjemy w polskich, lokalnych szwalniach.   

To, co wyróżnia nasze projekty, to niezmiennie eleganckie kroje i możliwość tworzenia niezliczonych stylizacji. Nasze kreacje pozwolą Ci odnaleźć się zarówno na randce, imprezie, jak i w miejscu pracy. To także świetna baza pod stylizacje, czy wszelkie zabawy z modą i konwencją!  

Ubranie to nie tylko strój, to wyraz zgodności z własnymi ideałami i celebracja kobiecej siły. Z Infiniti Fashion zabłyśniesz w pełnym blasku!